Pomoce naukowe dla wykladowcow akademickich

Pomoce naukowe dla wykladowcow akademickich Można to pytania, takie jak:

* Jak po raz pierwszy usłyszał o moich produktów lub usług?

* Co skłoniło Cię do pierwszego zakupu?

* Jaki jest Twój ulubiony cechą moich produktów lub usług?

Mogą one być również zechce pozwalają opublikować fotografię produktu w użyciu, jeśli o to poproszą.

Pomoce naukowe dla wykladowcow akademickich

Zrobić „za kulisami” Tworzenie fotowycieczkę swojej pracowni lub roboczej, w tym szczegółowe informacje dotyczące narzędzi używanych i ulubionych końcówek roboczych.

Drogi Abby … Czy kolumnę porad. Można uzupełnić własne pytania do tego lub zaprosić widzów do wysłania ich pytania.

Lista zasobów Brainstorm tematem abonenci będą zainteresowani, a następnie oferować listę zasobów. Na przykład, jeśli sprzedajesz produkty diapering tkaniny subskrybentów najprawdopodobniej mają dzieci, małe dzieci, lub dzieci. Jak o wykaz linków do ulubionych stron internetowych dla zabawy zrobić z dziećmi? Jeśli sprzedajesz produkty do makijażu lub osobistych można zrobić linki do stron z porad makijażu lub Day Spa pomysłów. Jeśli sprzedajesz produkty z tworzyw sztucznych do przechowywania żywności można zrobić zawarto wskazówki oszczędzania żywności lub wielkie blogów przepis. Brainstorm trochę i będziesz coś wymyślić zabawne i przydatne dla abonentów. Jeśli masz wystarczająco dużą listę linków, należy podzielić go na części pierwszej i drugiej części.

Sieci Zabawa Marketing Społeczny Masz bloga? LiveJournal? Strona MySpace? Skopiuj najnowszy wpis w biuletynie następnie zaprosić swoich abonentów, aby odwiedzić i zostawić swoje komentarze. Ważne jest, aby pamiętać, jeśli korzystasz z tego pomysłu, że Twój blog lub strona będzie odzwierciedlać się na usuwanie drugiego podbródka warszawa swojej działalności, a jeśli jest to bardzo kontrowersyjne, poglądy polityczne lub mogą być obraźliwe dla niektórych czytelników może stracić klientów.