Pages Menu
Categories Menu

Centra nauki w Polsce

Centra nauki w Polsce

Ta zdolność rynku B2B dać kluczowych informacji niezbędnych do podjęcia decyzji o zakupie pomaga nabywców do podjęcia decyzji o zakupie szybciej.

Badanie pokazuje, że pełne 47 procent kupujących odwiedza witrynę, bez konieczności wszystkie niezbędne informacje potrzebne do zakupu produktu. Produkty oferowane na rynku są zintegrowane z eCatalog i sprzedającego Web Store. Pomaga to zwiększyć współczynnik konwersji kupującego znacząco.

3.Sophisticated eCatalog pomaga wyświetlania wszechstronne funkcje produktu

ECatalog to internetowy system zarządzania treścią produktów z wydajnym interfejsem użytkownika, który zapewnia efektywną nawigację, wyszukiwanie i możliwości integracji organizować i publikować informacje o produktach i umożliwiają prowadzenie w czasie rzeczywistym procesów biznesowych związanych z kupnem i sprzedażą.

Centra nauki w Polsce

Przechowuje zawartość produktu w jednej bazie danych i porządkuje informacje produkt objęty predefiniowanym skategoryzowane hierarchii. Posiada także zaawansowane możliwości wyszukiwania, tak aby kupujący mogą znaleźć produkty łatwo.

Badania pokazują, w wielu przypadkach, kupujący są w stanie podjąć rozstrzygające decyzje dotyczące zamówień z powodu słabej zawartości produktu powstałego utraconych możliwości biznesowych dla firm. Aby tego uniknąć wszystkie targowiska B2B przyjąć jeden rodzaj lub inny zaawansowany system eCatalog która zapewnia atrakcyjną propozycję wartości. W rezultacie firmy mogą spodziewać się wyższych przychodów, lepszą satysfakcję klientów i krótszy cykl sprzedaży.

Rozwiązanie 4.Sales przyspiesza proces sprzedaży i zmniejsza koszty ogólne

Sieć sprzedaży zintegrowane z rynku B2B obejmuje każdy etap procesu sprzedaży w tym cytacie, negocjacji, rozliczania i śledzenia przesyłek. Elektroniczny proces sprzedaży znacznie skraca cykl sprzedaż za umożliwiające obniżenie kosztów przetwarzania.
Artykuł napisany przez: