Pages Menu
Categories Menu

Fora internetowe o informatyce

Fora internetowe o informatyce Na trzecim, pochyliłem się zbrojenie i złamał uchwyt Sledgehammer.

Zadzwoniłem do mojego przyjaciela Gene i zapytał go, jak mógłby to zrobić … On powiedział: „wiercić te więzi przed napędzania zbrojenia”. Wyłączone z Lowes, kupiłem kawałek ślimaka i inny młotem. Mimo to, praca młotem wydawało się na zawsze! Ale to było coraz lepiej.

Pomyślałem, że musi być lepszy sposób. Wtedy przypomniałem sobie, że miałem 12-calowe śruby do drewna pozostałe po kiedy zbudowany mój dom dziennika. Kiedyś mój ciężki wiertła cła tworzyć otwory i to samo wiertło do napędu śruby lag.

Znacznie szybsze, bardziej stabilne, mniej męcząca i bardziej satysfakcjonujące.

Pod koniec dnia, w niedzielę, nasączone potu i pokryte błotem (i krwawienie z zeskrobanie na moim goleni) Patrzyłem na moją spełnienia.

I to było dobre.

Przyszło mi do głowy, że zacząłem marketingu online w taki sam sposób.

Nie wiedziałem, jak stworzyć biznes online, kiedy zacząłem, ale wiedziałem, że inni robią.

Kupiłem narzędzia i nakazał produktów zalecanych przygotować dla mojego biznesu. Niektóre potrzebowałem, niektórzy tego nie zrobiłem. Niektórzy pracowali, wielu nie.

Uczyłem sprzedawcom więcej doświadczenia i sukcesów próbuje wchłonąć swoją wiedzą i doświadczeniem.

Mam mentora, który może prowadzić do mnie osobiście przez labirynt, że jest marketing w Internecie. On skierował mnie do technik, które zostały sprawdzone i najbardziej wiarygodne.

I poprawiły niektóre z technik on nauczył mnie i uczynił ich własne.

Starałem się nowych technik, dopóki nie osiągnięto pewne sukcesy, analizując moje postępy i dostosowanie się do stworzenia lepszego rezultatu.

To wydaje się być naturalną progresję każdym nowym przedsięwzięciu. Możesz być gdzieś wzdłuż tej ścieżki. I oczywiście, chcesz wiedzieć, jak szybciej dostać się do końca.

Artykuł napisany przez: