Pages Menu
Categories Menu

Internet jako zrodlo wiedzy

Internet jako zrodlo wiedzy Jeśli masz ściśle określony rynek niszowy, choć może to działa na Twoją korzyść.

Wzięcia udziału w ankiecie Dowiedz się więcej o swoich abonentów – założyć ankietę gdzieś jak SurveyMonkey a następnie zawierać wyniki w następnym biuletynie. Możesz zrobić to badanie typu badania rynku (jakie produkty używają, kolory Wolą, rozmiary itp), czy można uczynić go bardziej zabawy, badania osobistego.http://harmoniasmakow.pl/makaron-ryzowy-bezglutenowy

Referencje Podziel niektóre referencje i zdjęcia już otrzymane od zadowolonych klientów. Pamiętaj, aby uzyskać ich zgodę w pierwszej kolejności.

Gratisów lub konkurs Zaproś swoich abonentów do udziału w konkursie lub gratisów. Można zrobić prosty jednego takiego jak jeden losowy abonenta wygrywa freebie. Albo można zrobić coś bardziej oszczędny jak ukryć małą ikonę na swojej stronie gdzieś i zaproś swoich abonentów szukać to wtedy zaoferować nagrodę dla pierwszej osoby, aby ją i kupon każdemu, kto stwierdzi znaleźć. Może to być również wirusowe strategia marketingowa, jeśli udzielenie zgody abonentów zaprosić innych do przyłączenia się do zabawy.

A Zdjęcie Dz Zrób zdjęcie dziennik procesu produkt. Na przykład, jeśli jesteś Knitter, start ze zdjęciem swojego przędzy. Podziel się skąd masz go, dlaczego wybór kolorystyki i co można znaleźć inspirujące o tym. Następnie udostępnić zdjęcie swojego wzoru i dlaczego masz wybór, aby utworzyć ten element od niego. Weźmy okresowe zdjęć podczas pracy nad projektem i udostępniać pewne szczegóły. Następnie zrobić zdjęcie gotowego elementu i podzielić się swoimi przemyśleniami. Dzięki temu abonenci naprawdę połączyć się z procesami i docenić wysiłek i pasję, że idzie do każdego ze swoich dzieł.

Istnieje 12 pomysłów na dobry początek. Z biuletynu już teraz mam fajny pomysł na zawartość każdej emisji na cały rok!

Zrobić więcej niż tylko sprzedawać swoje produkty, budowania relacji z abonentami, a oni będą bardziej skłonni do powrotu do zakupu na swojej stronie.

A teraz pozwól mi dać Ci dostęp do niektórych wspaniałych wolnych zasobów dla małych przedsiębiorstw, w tym 101 Wolny / Tanie sposoby na rynku firmy, 119 rzeczy, które można zlecić, a więcej na http://www.michelleshaeffer.com

Michelle Shaeffer była praca w domu mama od ponad 10 lat i uwielbia dzielić się poradami i strategie Nauczyła pomóc innym domu na równowagę właścicieli firm, zarządzanie i rynek ich firm.

Artykuł napisany przez: