Bright Ideas Keep Your Biuletyn Ciekawe

Jeśli walka wymyślić pomysłów dla artykułów biuletynu, nie jesteś sam! Wielu właścicieli małych firm nie są pewni, co pisać. Chcesz tematy, które będą interesujące dla czytelników i pomóc im dostać się do „wie” was tak uczą, że można być zaufanym źródłem informacji lub produktów, które chcesz.

Pozwól mi podzielić się z wami pomysłów, które pomogą Ci nadać burzy mózgów.

Pomoce naukowe dla nauczycieli

Uwaga: Jeśli w jednym z wyzwań jest, że obawiasz się o prywatność w Internecie, można nadal korzystać z tych pomysłów. Wystarczy zachować rzeczy ogólnie i nie jest zbyt osobiste lub specyficzne. Nigdy nie muszą zawierać zdjęcia lub nazwy / wieku dzieci, jeśli nie są wygodne z nim. Trzymaj rzeczy z bardziej ekonomicznego punktu widzenia i nadal można zbudować profesjonalnych relacji z abonentami.

Fotografie oczywiście będzie zawierać zdjęcia swoich produktów lub wirtualnych obrazów swoich produktów, ale jak o kilka zdjęć z rodzinnego miasta, przyrody i krajobrazu w pobliżu, lub swojej pracowni szycia lub obszaru roboczego?

Pomoce naukowe dla nauczycieli

Opinie o produkcie Czy uzyskał pozytywną opinię od wiarygodnej strony internetowej lub publikacji? Poleć w biuletynie wraz z uwagami o własne, które z produktów lub usług są oceniane i dodać co czujesz mocne strony danego produktu lub usługi są.

Przesłuchanie znaleźć mentora, przyjaciela lub kolegi właścicielem małej firmy i zaprosić ich na rozmowę z Tobą za pośrednictwem poczty elektronicznej. Piszą i wyślij zapytanie, a następnie je odebrać i obejmują Q A w następnym biuletynie. Możesz odwdzięczyć poprzez ich rozmowy.

Profil klienta lub Abonent Mam klienta, który po prostu kocha swoje produkty? Wiesz, ten, który zawsze wysyła wiadomość e-mail, aby poinformować jak bardzo doceniam to, wysyła zdjęcia swoich dzieci za pomocą swoich produktów lub rave o swojej najnowszej ebook na swoim blogu? Zapytaj ich, czy są gotowi na przesłuchanie do newslettera.