Pages Menu
Categories Menu

Fora internetowe o samochodach

Fora internetowe o samochodach

Jak to Rozbity palcem jak Online Marketing

Uff www.kolekcjonerskie-hologramy.pl!

Spędziłem ostatnie dwa dni budowy mój nowy ogród przenoszenia podkładów kolejowych i układając je 4 rzędy wysokich …

Podwójne Uff!

Mój powrót jest obolałe, nogi są uderzył w górę, a palec puree … ale to się robi i czuje się dobrze.

To, co dzieje się na Memorial Day weekend w porządku? Jest to pierwszy 3-dniowy weekend na „lato” i wszyscy się z pracy w stoczni. Jest to czas, aby wszystkie rzeczy zrobić, że był na liście od zimy. A moja żona i mam mnóstwo Stało się zaledwie 3 dni.

Ale zrobiłem dużo myśli też.

Jeśli masz chwilę, pozwól mi powiedzieć, czego nauczyłem się od budowy tego podniesiony ogród. (To nie ma wiele do czynienia z tym, co nauczyłem się o marketingu też.)

Nie wiedziałam, jak to zrobić. Zaledwie kilka lat temu, zatrudnił kogoś do zbudowania innego podniesiony obszar krajobrazu takiego. I nie oglądać go zbudować, ale zbadał gotowy produkt dokładnie. Wyglądało to dość proste.

Tak, kilka tygodni temu miałem miejscowy lumberyard dostarczyć 20 podkładów kolejowych.

I postawili się mój obszar sznurkiem. Potem obszedł wcześniej zakończonego podniesionym parku krajobrazowego i zauważył, jak on obciął narożniki, rozstawione więzi tak stawy nie pokrywają się i mocuje je razem z 18 calowym zbrojenia (pręty stalowe wykorzystane do wzmocnienia betonu.)

Włożyłem w pierwszym rzędzie podkładów kolejowych i od razu wpadł w kłopoty. Cięcia te więzi z piły łańcuchowej do cięcia jest jak skała. Naprawdę trudny materiał. Więc poszedłem do Lowe i podniósł pilarki ostrzenia przewodnika. W między sadzonek, ja zaostrzony piłę. To pomogło ogromnie.

W drugim rzędzie, zacząłem próby napędzania zbrojenia bezpośrednio do więzi z młotem. Po przejechaniu dwóch prętów poprzez więzi, byłem całkowicie wyczerpany -exhausted.
Artykuł napisany przez: